Praca dla ratowników wodnych w sezonie 2021

Praca na umowę zlecenie w okresie od 26 czerwca do 31 sierpnia 2021 r. Kandydaci powinni spełniać kryteria określone w ustawie z dnia 18 sierpnia 2011 roku o bezpieczeństwie osób przebywających na obszarach wodnych (j.t. Dz. U. z 2018 r. poz. 1482).
Praca na kąpieliskach morskich gminy Darłowo w miejscowościach Dąbki, Bobolin, Kopań oraz Wicie.
Ilość stanowisk 8 (4 w Dąbkach, 2 w Bobolinie, po 1 w Kopaniu i Wiciu) – ilość ratowników: 24 (+koordynator).
Praca w godzinach od 10 do 18, wieże 3 osobowe. Każda wieża posiada pełne wyposażenie w sprzęt zgodny z obowiązującymi przepisami.

ZAPEWNIAMY:
– w miejscowościach Dąbki, Bobolin i Wicie darmowy nocleg dla osób spoza gminy Darłowo;
– sprzęt osobisty ratownika (kompletny ubiór, kosmetyki z filtrami, okulary przeciwsłoneczne);
– woda mineralna;
– ciepły posiłek;

FORMA ZATRUDNIENIA: umowa zlecenie.

WYNAGRODZENIE: (kwoty netto za miesiąc): między 4700 zł a 6000 zł w zależności od stażu oraz pełnionej funkcji.
W podziale na funkcję wygląda to następująco:

• Ratownik Wodny 4700 zł (bez stażu pracy na kąpieliskach morskich)
  • Ratownik Wodny 4850 zł (jeden sezon stażu* na kąpieliskach morskich)
  • Ratownik Wodny 5000 (2 sezony stażu* na kąpieliskach morskich)
  • Ratownik Wodny 5100 zł (3 i więcej sezonów stażu* na kąpieliskach morskich)
    Dodatek za funkcję szefa wieży 500 zł.
  • Koordynator ratowników 6000 zł.
    * jeden sezon stażu należy rozumieć jako pełne dwa miesiące pracy na kąpielisku morskim w charakterze ratownika wodnego.

Wszyscy ratownicy muszą posiadać aktualne KPP, uprawnienia Ratownika Wodnego, zaświadczenie o stanie zdrowia umożliwiającym wykonywanie czynności Ratownika Wodnego oraz być członkiem podmiotu uprawnionego do wykonywania ratownictwa wodnego. Premiowane będą dodatkowe uprawnienia: patent motorowodny, patent żeglarski, uprawnienia płetwonurka, kurs operatora SRC/VHF.
Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie dokumentów (CV, skany uprawnień) na: csw@gminadarlow.pl, termin nadsyłania podań do 05.05.2021. Proszę również określić dokładny termin pracy (od kiedy do kiedy). Dodatkowe informacje można uzyskać pod telefonem: 721 632 777.

Dodatkowe informacje:
– Pierwszeństwo w zatrudnieniu mają osoby z możliwością pracy przez pełne 2 miesiące.
– Przesłanie dokumentów nie jest jednoznaczne z przyjęciem do pracy.
– Zastrzegam sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.
Osoby, które zostaną zakwalifikowane do pracy o powyższym fakcie zostaną powiadomione telefonicznie lub e-mail.