I Regaty o Puchar Centrum Sportów Wodnych w Dąbkach

W dniach 24-25 sierpnia 2019 r. na Jeziorze Bukowo w Dąbkach odbyły się I Regaty o Puchar Centrum Sportów Wodnych w Dąbkach, baza zawodów mieściła się w Centrum Sportów Wodnych w Dąbkach. W zawodach udział wzięło w sumie 12 załóg rywalizujących w 3 kategoriach: łodzie odkryto pokładowe, łodzie kabinowe oraz  klasa optimist. Pierwszego dnia regat pomimo początkowych trudnościach (całkowity brak wiatru) oraz przesunięciu godziny startu rozegrano dwa wyścigi. Drugiego dnia regat rozegrano 1 wyścig. Żeglarzom pomimo końca sierpnia towarzyszyła upalna aura. Zawody odbyły się w przyjacielskiej, sportowej atmosferze, za zajęcie miejsc I-III w poszczególnych kategoriach zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki. Serdecznie gratulujemy!

Organizatorzy dziękują panu Zenonowi Lesnerowi za obsługę sędziowską oraz ratownikom z Drużyny Gminnej WOPR za zabezpieczenie regat.

Wyniki przedstawiają się następująco:

Łodzie odkryto pokładowe:

1. D-Team – sternik Zbigniew Dyczko