ul. Dąbkowicka 7
76-156 Dąbki
54°22'34.8"N 16°18'35.0"E
tel. 94 344 51 77, 721 632 777
e-mail: csw@gminadarlowo.pl

Wypożyczalnia kajaków i rowerków wodnych

Rowery Wodne

  • małe rowery wodne wykonane z polietylenu RAM-X . Sprzęt wodny jest nowy i przetestowany. Są wygodne, posiadają wydajny napęd, dzięki czemu szybko przemierzycie wszystkie zakamarki jeziora oraz daszek, który chroni od słońca. Rowerki mogą pomieścić do 4 osób (2 osoby dorosłe oraz 2 małych dzieci).
  • duże rowery wodne typu „Garbus” – solidna konstrukcja z wydajnym napędem wykonana z laminatu będąca w stanie pomieścić 4 dorosłe osoby.

Kajaki

W ofercie posiadamy kajaki wykonane z polietylenu RAM-X – jest to nowy i bardzo lekki sprzęt, który na pewno umili pływanie po jeziorze. Do wyboru posiadamy kajaki jedno oraz dwuosobowe.

Deski SUP

W ofercie deski SUP pneumatyczne orasz sztywne.

Łódź wędkarska

W ofercie łódki wędkarsko-turystyczne o długości 4 m, będąca w stanie pomieścić 4 osoby z silnikiem 6 KM oraz ponton 3.3 m ze sztywną podłogą z silnikiem 3.5 KM. Sprzętem można pływać bez patentu sternika motorowodnego.

Cennik

Skip to content