ul. Dąbkowicka 7
76-156 Dąbki
54°22'34.8"N 16°18'35.0"E
tel. 94 344 51 77, 721 632 777
e-mail: csw@gminadarlowo.pl

Rejsy statkiem wycieczkowym „MILKA”

Zapraszamy na niezapomnianą przygodę na pokładzie statku wycieczkowego „Milka” po urokliwym Jeziorze Bukowo!
Czy marzysz o chwilach relaksu i wypoczynku na łonie natury? Jeśli tak, to nasz rejs jest właśnie dla Ciebie!
Nie ważne, czy jesteś turystą, który odwiedza nasze piękne wybrzeże, czy też mieszkańcem okolic – rejs statkiem „Milka” to unikalna okazja, by spojrzeć na znane miejsca z zupełnie nowej perspektywy. To także doskonały pomysł na spędzenie czasu w gronie rodziny czy przyjaciół, dzieląc z nimi radość odkrywania uroków jeziora Bukowo.
Jezioro Bukowo to wyjątkowy obszar, który zasłużenie został objęty programem Natura 2000, co potwierdza jego ogromną wartość przyrodniczą i ekologiczną. To oznacza, że jest to miejsce, które podlega szczególnej ochronie, mającej na celu zachowanie różnorodności biologicznej i unikatowych siedlisk przyrodniczych.
Rejs statkiem wycieczkowym Milka po jeziorze Bukowo staje się tym samym wyjątkową szansą, by podziwiać naturalne piękno tego obszaru i jednocześnie uczestniczyć w propagowaniu idei zrównoważonej turystyki.
Podczas podróży po jeziorze Bukowo, załoga statku „Milka” może również podzielić się cenną wiedzą na temat unikalnych gatunków flory i fauny, które zamieszkują ten obszar. To doskonała okazja, by dowiedzieć się więcej o ekosystemach i ekologicznych wyzwaniach, z jakimi boryka się to miejsce.

Statek wypływa codziennie z przystani Centrum Sportów Wodnych w Dąbkach o godzinie 17:00. Do zobaczenia na pokładzie!

CENY BILETÓW:
NORMALNY: 25 zł./os.
ULGOWY: 23 zł./os.– emeryci oraz renciści
ULGOWY: 23 zł./os.– uczniowie oraz studenci (wymagana legitymacja szkolna/studencka)
GRUPOWY: 22 zł/os. – grupy powyżej 20 os.

Dla gości indywidualnych nie ma konieczności rezerwacji biletów na statek. W przypadku grup zorganizowanych /powyżej 20 osób/ prosimy o wcześniejszą rezerwację pod nr tel. 721 632 777 z minimum 1-dniowym wyprzedzeniem. Dla grup rejsy możliwe również w miesiącach maj, czerwiec, wrzesień i październik.

 

Skip to content